-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42120000-6 - Насоси та компресори
Тендер Prozorro UA-2024-09-18-012498-a
Завершена
113 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
6d65cd56529149298a3395cfee7bca8a
Внутрішній номер закупівлі:
22630663
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-18-012498-a
Замовник:
КП Новокалинівське ВУЖКГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31164710
-
Адреса:
81464, Україна, Львівська область, Новий Калинів, пл.Авіації,24
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кос Тетяна Володимирівна +380323622489 vuguk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
113 500.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Насос 4S140-36A,Pentax (Італія)
Кількість
2 штука
Період постачання
18.09.2024 - 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ "НасосЕлПром"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39173586
-
Контактна особа:
Якубовська Лариса Степанівна 0342793900
-
Адреса:
01013, Україна, Київська область, м.Київ, вул.Будіндустрії,5
Ціна пропозиції
113 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.09.2024 16:35
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
81524be4a07c428e90816ed4a74f155b
Ідентифікатор договору:
UA-2024-09-18-012498-a-b1
Постачальник:
ТзОВ "НасосЕлПром"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39173586
-
Адреса:
01013, Україна, Київська область, м.Київ, вул.Будіндустрії,5
Номер договору:
141
Сума договору:
113 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
94 583.33 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Насос 4S140-36A,Pentax (Італія): 56 750.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.09.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
18.09.2024 00:00
Статус:
Виконаний