-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабельна продукція для відновлення роботи системи охолодження Т2, Т4 пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2024-09-18-011339-a
Завершена
128 874.54
UAH з ПДВ
Номер:
91a5fdff926c4a08bc33713ae6855134
Внутрішній номер закупівлі:
22629488
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-18-011339-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Московська Катерина Петрівна 380668506413 k.moskovska@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31320000-5 Електророзподільні кабеліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Здійснюється закупівля товарів, робіт і послуг для проведення заходів, спрямованих на забезпечення захисту об’єктів підприємств, установ та організацій електроенергетичного, ядерно-промислового, вугільно-промислового, нафтогазового комплексів та об’єктів критичної інфраструктури підсектору залізничного транспорту сектору транспорту і пошти, у тому числі для організації захисту їх працівників у частині будівництва, створення та облаштування об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, для відновлення зруйнованих або пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації таких об’єктів, а також для проведення першочергових аварійно-відбудовних робіт на об’єктах залізничної інфраструктури та ремонту тягового і рухомого складу
Обґрунтування умови застосування:
для здійснення закупівлі згідно з підпунктом 15 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості).
Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: ПрАТ «Укргідроенерго» Україна, 07300, Київська область, Вишгородський р-н, м. Вишгород код ЄДРПОУ 20588716; відокремлений підрозділ: Філія «Кременчуцька ГЕС» Приватного акціонерного товариства «Укргідроенерго», 27500, Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Світловодська територіальна громада, "Кременчуцька ГЕС" масив, вул. Енергетиків, 1. Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" – IV
Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015 код 31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабельна продукція для відновлення роботи системи охолодження Т2, Т4 пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго").
Вид та ідентифікатор процедури закупівлі (у разі наявності): закупівля без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу.
Очікувана вартість закупівлі: 128 874,54,00 грн з ПДВ
Підстави для здійснення закупівлі: відповідно до підпункту 15 пункту 13 Особливостей, здійснюється закупівля товарів, робіт і послуг для проведення заходів, спрямованих на забезпечення захисту об’єктів підприємств, установ та організацій електроенергетичного, ядерно-промислового, вугільно-промислового, нафтогазового комплексів та об’єктів критичної інфраструктури підсектору залізничного транспорту сектору транспорту і пошти, у тому числі для організації захисту їх працівників у частині будівництва, створення та облаштування об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, для відновлення зруйнованих або пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації таких об’єктів, а також для проведення першочергових аварійно-відбудовних робіт на об’єктах залізничної інфраструктури та ремонту тягового і рухомого складу.
Підстави та обґрунтування здійснення закупівлі:
Відповідно до статті 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав і свобод із обов’язковим зазначенням строку дії цих обмежень.
Указом Президента України від 24.02.2022 № 64 (зі змінами) в Україні запроваджено військовий стан.
Статтею 4 Указу № 64 Кабінету Міністрів України постановлено невідкладно:
1) ввести в дію план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні;
2) забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України.
Стаття 121 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» передбачає, що Кабінет Міністрів України в разі введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях:
1) працює відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України в умовах воєнного стану;
2) розробляє та вводить в дію План запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих місцевостях України з урахуванням загроз та особливостей конкретної ситуації, яка склалася.
Згідно з сьомим абзацом пункту 5 частини 1 статті 20 Закону України від 27.02.2014 № 794 «Про Кабінет Міністрів України» Кабінет Міністрів України здійснює керівництво єдиною системою цивільного захисту України, мобілізаційною підготовкою національної економіки та переведенням її на режим роботи в умовах надзвичайного чи воєнного стану.
З метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, до яких у тому числі входить здійснення публічних закупівель, частиною 37 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз.
На виконання цієї норми Закону урядом були прийняті Особливості.
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 15 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля товарів, робіт і послуг для здійснення заходів, спрямованих на забезпечення захисту об’єктів підприємств, установ та організацій електроенергетичного, ядерно-промислового, вугільно-промислового та нафтогазового комплексів, у тому числі для організації захисту їх працівників у частині будівництва, створення та облаштування об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, а також для відновлення зруйнованих або пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації таких об’єктів.
Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням наявної потреби замовника.
Внаслідок ракетного обстрілу з боку Російської Федерації 01 червня 2024 року було пошкоджено споруди та інше майно філії «Кременчуцька ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго».
При проведенні робіт по відновленню пошкоджених об’єктів у Замовника виникла необхідність у закупівлі кабельної продукції.
Вказані пошкодження зафіксовано в наступних документах:
Акт комісійного обстеження об’єкта, пошкодженого внаслідок збройної агресії Російської Федерації від 01 червня 2024 року, в якому вказані об’єкти та характеристики пошкоджень.
З огляду на зазначене, застосовується вищевказане виключення.
Отже, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 15 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля товарів, робіт і послуг для здійснення заходів, спрямованих на забезпечення захисту об’єктів підприємств, установ та організацій електроенергетичного, ядерно-промислового, вугільно-промислового та нафтогазового комплексів, у тому числі для організації захисту їх працівників у частині будівництва, створення та облаштування об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, а також для відновлення зруйнованих або пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації таких об’єктів.
З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону.
Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також затверджене директором філії обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей у вигляді цього файлу «Обґрунтування підстави».
Очікувана вартість:
128 874.54 UAH з ПДВ
Додаткова ознака:
Українська Визвольна Війна
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Провід ПВЗ 1х10
Кількість
0.015 кілометр
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
27500, Україна, Кіровоградська область, Олександрійський район, Світловодська територіальна громада, "Кременчуцька ГЕС" масив, вул. Енергетиків, 1
На карті
Провід ПВС 2х1.5
Кількість
0.08 кілометр
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
27500, Україна, Кіровоградська область, Олександрійський район, Світловодська територіальна громада, "Кременчуцька ГЕС" масив, вул. Енергетиків, 1
На карті
Кабель КВВГнг LS 7х1.5
Кількість
0.015 кілометр
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
27500, Україна, Кіровоградська область, Олександрійський район, Світловодська територіальна громада, "Кременчуцька ГЕС" масив, вул. Енергетиків, 1
На карті
Кабель КВВГнг LS 4х2,5
Кількість
0.015 кілометр
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
27500, Україна, Кіровоградська область, Олександрійський район, Світловодська територіальна громада, "Кременчуцька ГЕС" масив, вул. Енергетиків, 1
На карті
Кабель КВВГнг - нд (LS) 19х1,0
Кількість
0.03 кілометр
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
27500, Україна, Кіровоградська область, Олександрійський район, Світловодська територіальна громада, "Кременчуцька ГЕС" масив, вул. Енергетиків, 1
На карті
Провід ВВГ 2х2,5
Кількість
0.065 кілометр
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
27500, Україна, Кіровоградська область, Олександрійський район, Світловодська територіальна громада, "Кременчуцька ГЕС" масив, вул. Енергетиків, 1
На карті
Кабель силовий мідний ВВГнг-LS (нд) 4х25
Кількість
0.2 кілометр
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
27500, Україна, Кіровоградська область, Олександрійський район, Світловодська територіальна громада, "Кременчуцька ГЕС" масив, вул. Енергетиків, 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ДОМОВОЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37791824
-
Контактна особа:
Світлана ЄВГЕНОВА 380676106553 svetlana.evgenova22@gmail.com
-
Адреса:
27500, Україна, Кіровоградська область, Світловодськ, вулиця Дружби, будинок 15-Б
Ціна пропозиції
128 874.54 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.09.2024 15:50
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
23882a5513b849689a7cdc5351bf7ca5
Ідентифікатор договору:
UA-2024-09-18-011339-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ДОМОВОЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37791824
-
Адреса:
27500, Україна, Кіровоградська область, Світловодськ, вулиця Дружби, будинок 15-Б
Номер договору:
171-24
Сума договору:
128 874.54 UAH з ПДВ
Сума договору:
107 395.45 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Провід ПВЗ 1х10: 54 996.00000 UAH без ПДВ
Провід ПВС 2х1.5: 21 000.00000 UAH без ПДВ
Кабель КВВГнг LS 7х1.5: 71 724.00000 UAH без ПДВ
Кабель КВВГнг LS 4х2,5: 67 248.00000 UAH без ПДВ
Кабель КВВГнг - нд (LS) 19х1,0: 160 194.00000 UAH без ПДВ
Провід ВВГ 2х2,5: 30 000.00000 UAH без ПДВ
Кабель силовий мідний ВВГнг-LS (нд) 4х25: 587 646.00000 UAH без ПДВ
Провід ПВС 2х1.5: 21 000.00000 UAH без ПДВ
Кабель КВВГнг LS 7х1.5: 71 724.00000 UAH без ПДВ
Кабель КВВГнг LS 4х2,5: 67 248.00000 UAH без ПДВ
Кабель КВВГнг - нд (LS) 19х1,0: 160 194.00000 UAH без ПДВ
Провід ВВГ 2х2,5: 30 000.00000 UAH без ПДВ
Кабель силовий мідний ВВГнг-LS (нд) 4х25: 587 646.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.09.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
18.09.2024 15:30
Статус:
Виконаний