-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконанням поточного ремонту в найпростішому укритті з облаштуванням системою опалення, вентиляції та кондиціювання за адресою: м. Херсон, вул. Торгова, 37
Тендер Prozorro UA-2024-09-18-010293-a
Завершена
12 100.80
UAH з ПДВ
Номер:
a7772a3e3d6c4feabb7de941ddede8c3
Внутрішній номер закупівлі:
22628410
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-18-010293-a
Замовник:
ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА
×
-
Код ЄДРПОУ:
33278140
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, Херсон, проспект Національної Гвардії України, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Ковальчук-Медведєва +0661878522 osvitatender1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Для задоволення нагальної потреби, з метою забезпечення укриття населення від ворожих обстрілів є необхідність здійснити закупівлю - Технічний нагляд за виконанням поточного ремонту в найпростішому укритті з облаштуванням системою опалення, вентиляції та кондиціювання за адресою: м. Херсон, вул. Торгова, 37, згідно ДК 021:2015 код 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги, необхідно провести закупівлю шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів на підставі підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженому постановою Кабміну «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178на виконання пункту 4.6 рішення № 25 Ради оборони Херсонської області від 11 липня 2024 року, введеного в дію розпорядженням начальника Херсонської обласної військової адміністрації від 24 липня 2024 року № 413, пункту 5.4 рішення №27 Ради оборони Херсонської області від 09.08.2024р., Розпорядження начальника Херсонської обласної військової адміністрації від 14.08.2024р. №456.
Очікувана вартість:
12 100.80 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічний нагляд за виконанням поточного ремонту в найпростішому укритті з облаштуванням системою опалення, вентиляції та кондиціювання за адресою: м. Херсон, вул. Торгова, 37
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНА ФІРМА "МОДУЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24945567
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ОСТРІВСЬКЕ ШОСЕ будинок 1- А
Ціна пропозиції
12 100.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.09.2024 15:19
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ad49776a85cd4a05aa8d5254ac51f451
Ідентифікатор договору:
UA-2024-09-18-010293-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНА ФІРМА "МОДУЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24945567
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ОСТРІВСЬКЕ ШОСЕ будинок 1- А
Номер договору:
18-1/09/2024
Сума договору:
12 100.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
10 084.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.09.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
18.09.2024 09:00
Статус:
Підписаний