• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ЄЗС ДК 021:2015 – 15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (Придбання заморожених овочів та фруктів)

Завершена

2 100 380.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 502.00 UAH
Номер: 1798928b425749dab6e50b03fbd7e05b
Внутрішній номер закупівлі: 22620184
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-18-001978-a   
Замовник: Управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Овчаренко Жанна Євгенівна +380444251502 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 100 380.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.09.2024 10:07 - 23.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 18.09.2024 10:07 - 26.09.2024 00:00
Період кваліфікації: 26.09.2024 00:00 - 27.09.2024 14:19
Період завантаження договору: 03.10.2024 00:00 - 13.10.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 100 380.00 ЄЗС ДК 021:2015 – 15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (Придбання заморожених овочів та фруктів)