• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)

Торги не відбулися

81 114.06 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 811.14 UAH
Номер: 34fd6fc91cfc49fd8f7f7abfdbdb4853
Внутрішній номер закупівлі: 22615409
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-17-011665-a   
Замовник: Відділ з питань культури, релігій та туризму Недригайлівської селищної ради
Контактна особа: Даниленко Олена Олексіївна +380545552286 nedrkult@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 81 114.06 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.09.2024 15:47 - 22.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 17.09.2024 15:47 - 25.09.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴81 114.06 Природний газ