-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Запасні частини CAT
Тендер Prozorro UA-2018-07-23-000009-c
Запасні частини CAT
Торги відмінено
998 134.92
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 990.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 990.67 UAH
Номер:
ac32c99953554fe78a09f6967a7d6f98
Внутрішній номер закупівлі:
2261217
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-23-000009-c
Замовник:
Комунальне автотранспортне підприємство №273904 КАТП - 273904
×
-
Код ЄДРПОУ:
05433011
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, просп. Московський 26а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Симоненко Ярослав Григорович 380442575014 katp_vkt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
998 134.92 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 990.67 UAH
Період уточнення:
23.07.2018 07:27 - 28.07.2018 08:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2018 07:27 - 07.08.2018 08:00
Аукціон:
08.08.2018 13:55 - 08.08.2018 14:34
Період кваліфікації:
з 08.08.2018 14:34
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лінивець 8431498000
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Захист 8431498000
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Захист 8431498000
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Каток 8708709990
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Каток опорний двобортний 8708709990
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Каток опорний двобортний 8708709990
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Болт 7318158990
Кількість
304 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Гайка 7318169990
Кількість
304 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Башмак 8708709990
Кількість
78 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Ланцюг 8708709990
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Болт 7318159090
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Болт 7318159090
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Cегмент 8483908990
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Cегмент 8483908990
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Болт 7318158990
Кількість
46 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Палець 7326909890
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 30.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
7df49c5cc5f743d287d0362700e8d470
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
на підставі абзацу 1 розділу 1 Статті 31 ЗУ «Про публічні закупівлі»
Дата опублікування:
10.08.2018 09:25
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТК "ОЛАНВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41796142
-
Контактна особа:
Егор Петров +380675688023 suz-catalog@suz.com.ua
-
Адреса:
49030, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ БАРНАУЛЬСЬКА, будинок 2-А
Початкова пропозиція
777 255.57 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
647 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
19
Скарги
0
ТОВ "ФОРТЄС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39317368
-
Контактна особа:
Дарья Мирошниченко +380680645923 ooofortes@ukr.net
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ДЕРЖАВІНСЬКА, будинок 38, офіс 7
Початкова пропозиція
778 063.25 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
648 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
15
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕВРОГРУПМАШ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39883361
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕВРОГРУПМАШ" +380672993177 info@egm.com.ua http://spec-tehnika.kiev.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 04073, м.Київ, ВУЛИЦЯ СИРЕЦЬКА, будинок 28/2
Початкова пропозиція
811 749.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
650 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "УСЗ Авто"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39611817
-
Контактна особа:
Алексей Морозко +380503214214 tender_usz@ukr.net
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н,м. Вишневе, вул.Київська, 36
Початкова пропозиція
877 560.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
766 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "Коприг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33718667
-
Контактна особа:
Іван Чекодаєв +380978076558 koprig@ua.fm
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Днепропетровск, ул. Героев Сталинграда, 16, к. 124
Початкова пропозиція
797 740.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
767 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
13
Скарги
0