-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт в найпростішому укритті з облаштуванням системою опалення, вентиляції та кондиціювання за адресою: м. Херсон, вул. Торгова, 37
Тендер Prozorro UA-2024-09-17-008855-a
Завершена
815 984.00
UAH без ПДВ
Номер:
685954f198b84539b07d4147328cc67a
Внутрішній номер закупівлі:
22612070
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-17-008855-a
Замовник:
ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА
×
-
Код ЄДРПОУ:
33278140
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, Херсон, проспект Національної Гвардії України, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Ковальчук-Медведєва +0661878522 osvitatender1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Для забезпечення нагального потреби, з метою забезпечення укриття населення від ворожих обстрілів є необхідність здійснити закупівлю - Поточний ремонт в найпростішому укритті з облаштуванням системою опалення, вентиляції та кондиціювання за адресою: м. Херсон, вул. Торгова, 37, згідно ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи на виконання пункту 4.6 рішення № 25 Ради оборони Херсонської області від 11 липня 2024 року, введеного в дію розпорядженням начальника Херсонської обласної військової адміністрації від 24 липня 2024 року № 413, пункту 5.4 рішення №27 Ради оборони Херсонської області від 09.08.2024р., Розпорядження начальника Херсонської обласної військової адміністрації від 14.08.2024р. №456
Очікувана вартість:
815 984.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт в найпростішому укритті з облаштуванням системою опалення, вентиляції та кондиціювання за адресою: м. Херсон, вул. Торгова, 37
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 25.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Іваненко Олександр Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2552306771
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, місто Вознесенськ, вул. Сокуренко Надії,18
Ціна пропозиції
815 984.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.09.2024 14:21
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5e82306ec89f4c4c9daa560febc1454c
Ідентифікатор договору:
UA-2024-09-17-008855-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Іваненко Олександр Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2552306771
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, місто Вознесенськ, вул. Сокуренко Надії,18
Номер договору:
16-4/09/2024
Сума договору:
815 984.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.09.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
16.09.2024 11:00
Статус:
Підписаний