-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров'яна, неколоті, твердих порід.
Тендер Prozorro UA-2024-09-17-007349-a
Завершена
98 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f49b1ea60bbc492ca059b86b2d126c9c
Внутрішній номер закупівлі:
22610679
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-17-007349-a
Замовник:
БУЗЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "КАЛИНОНЬКА" БУЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26232920
-
Адреса:
56541, Україна, Миколаївська область, село Бузьке, вулиця Отамана Григор'єва,268
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вакарчук Ілона Олександрівна +380951193788 dnz.buzke@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
98 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина дров'яна, неколоті, твердих порід.
Кількість
49 метр кубічний
Період постачання
17.09.2024 - 31.12.2024
Місце постачання
56541, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район с. Бузьке, вул. Отамана Григор'єва, 268
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП САВІНКОВ СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2602717738
-
Контактна особа:
Савінков Сергій Валерійович 0666066799
-
Адреса:
55000, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, с. Мартинівське
Ціна пропозиції
98 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.09.2024 13:21
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
868a8493cc9a4699bf61832de1811995
Ідентифікатор договору:
UA-2024-09-17-007349-a-a1
Постачальник:
ФОП САВІНКОВ СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2602717738
-
Адреса:
55000, Україна, Миколаївська область, Вознесенський район, с. Мартинівське
Номер договору:
54
Сума договору:
98 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Деревина дров'яна, неколоті, твердих порід.: 2 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.09.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
17.09.2024 00:00
Статус:
Виконаний