-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2024-09-16-011480-a
Торги не відбулися
448 809.07
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 488.09 UAH
мін. крок: 1% або 4 488.09 UAH
Номер:
4f57fed51a3d4899ae69d29522e09eac
Внутрішній номер закупівлі:
22600012
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-16-011480-a
Замовник:
МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ШАБЕЛЬНИКА ОЛЕКСІЯ АНДРІЙОВИЧА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03002136
-
Адреса:
13306, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, площа Мистецька, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Шеремет +380975039433 5039433@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
448 809.07 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.09.2024 15:51 - 21.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2024 15:51 - 24.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴448 809.07 ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)