• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Допоміжне навчальне приладдя та пристрої

Завершена

338 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 456f6f73ff99430d9f9473a31c575fd3
Внутрішній номер закупівлі: 2257096
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-07-24-001149-b   
Замовник: Відділ освіти Мурованокуриловецької районної державної адміністрації
Контактна особа: Давидов Григорій Іванович +380435621025 irinad15@ukr.net http://mkosvita.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39162200-7 Допоміжне навчальне приладдя та пристроїАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: cт. 35, п 4. Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість: 338 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Допоміжне навчальне приладдя та пристрої
Код ДК 021:2015: 39162200-7 Допоміжне навчальне приладдя та пристрої
Кількість 399 штуки
Період постачання до 31.08.2018
Місце постачання 23400, Україна, Вінницька область, смт Муровані Курилівці, вулиця Соборна, 57 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕВЕРЕСТ ЗНАНЬ"

Оскарження: 24.07.2018 14:31 - 04.08.2018 00:00
Ціна пропозиції 327 873.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.07.2018 14:45
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 7c7352aba16c422985f689361d4d6d42
Ідентифікатор договору: UA-2018-07-24-001149-b-a1
Постачальник: ТОВ "ЕВЕРЕСТ ЗНАНЬ"
Номер договору: б/н
Сума договору: 327 873.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.08.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 09.08.2018 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s