-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Нове будівництво споруди цивільного захисту на території комунального підприємства "Близнюківська центральна районна лікарня" Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області за адресою: вул. Калинова, 3, селище Близнюки, Лозівський район, Харківська область"
Тендер Prozorro UA-2024-09-10-009611-a
Завершена
79 412 970.00
UAH з ПДВ
Номер:
7dec221eb7a943f6910416a76c68ee30
Внутрішній номер закупівлі:
22541567
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-10-009611-a
Замовник:
Близнюківська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04400021
-
Адреса:
64801, Україна, Харківська область, Лозівський район, смт. Близнюки, Вул. Свободи, 30
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Галина Сагаровська +380958816406 gsagarovskaa@ukr.net http://bliznjuki-selrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
79 412 970.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нове будівництво споруди цивільного захисту на території комунального підприємства "Близнюківська центральна районна лікарня" Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області за адресою: вул. Калинова, 3, селище Близнюки, Лозівський район, Харківська область
Кількість
1 робота
Період постачання
до 25.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПРОЕКТНИЙ АЛЬЯНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44327632
-
Контактна особа:
+380688186042
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська область, місто Харків, Тобольського, буд.42, оф.202
Ціна пропозиції
79 412 970.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.09.2024 14:57
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
384f889eb07d4627b6d352ef921fe202
Ідентифікатор договору:
UA-2024-09-10-009611-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ПРОЕКТНИЙ АЛЬЯНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44327632
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська область, місто Харків, Тобольського, буд.42, оф.202
Номер договору:
4521-01
Сума договору:
79 412 970.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
66 177 475.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.09.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
10.09.2024 13:41
Статус:
Виконаний