• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Засоби інсектицидні та родентицидні для медичного призначення, код згідно ДК 021:2015 – 24450000 -3 - Агрохімічна продукція

Завершена

189 942.00 UAH без ПДВ
Номер: 359035be76544f35832ab73d395a45fe
Внутрішній номер закупівлі: 22528070
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-09-010340-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Контактна особа: Надія Гончарова +380977935934 nadyusha_sg@ukr.net http://oblses.ck.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-08-27-010840-a
Очікувана вартість: 189 942.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бродівіт 0,25%
Код ДК 021:2015: 24456000-5 Родентициди
Кількість 8 літр
Період постачання до 27.09.2024
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, будинок 3 На карті
Щелкунчик-тісто (відро 7 кг)
Код ДК 021:2015: 24456000-5 Родентициди
Кількість 8 штука
Період постачання до 27.09.2024
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, будинок 3 На карті
Щелкунчик-гранула (мішок 5 кг)
Код ДК 021:2015: 24456000-5 Родентициди
Кількість 20 штука
Період постачання до 27.09.2024
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, будинок 3 На карті
Пацюк-OFF- парафін (200 г)
Код ДК 021:2015: 24456000-5 Родентициди
Кількість 300 штука
Період постачання до 27.09.2024
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, будинок 3 На карті
«Захисник» - клейова пастка від гризунів
Код ДК 021:2015: 24456000-5 Родентициди
Кількість 6336 штука
Період постачання до 27.09.2024
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, будинок 3 На карті
ВROS - липка стрічка від мух кругла
Код ДК 021:2015: 24452000-7 Інсектициди
Кількість 6000 штука
Період постачання до 27.09.2024
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, будинок 3 На карті
Фас-дубль – інсектицидний порошок подвійної дії (125 г)
Код ДК 021:2015: 24452000-7 Інсектициди
Кількість 240 штука
Період постачання до 27.09.2024
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, будинок 3 На карті
«Захисник» - гель від тарганів та мурах (імідаклоприд) (20 мл)
Код ДК 021:2015: 24452000-7 Інсектициди
Кількість 300 штука
Період постачання до 27.09.2024
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, будинок 3 На карті
Force (Форс) - гель від тарганів та мурах (20 мл)
Код ДК 021:2015: 24452000-7 Інсектициди
Кількість 300 штука
Період постачання до 27.09.2024
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, будинок 3 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АЛЕКСАНДРОВ МАКСИМ ОЛЕГОВИЧ
Ціна пропозиції 189 942.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.09.2024 15:32
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 4300aecf2368445a819dc1c234f3654e
Ідентифікатор договору: UA-2024-09-09-010340-a-c1
Постачальник: АЛЕКСАНДРОВ МАКСИМ ОЛЕГОВИЧ
Номер договору: 00177-1
Сума договору: 189 942.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.09.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 09.09.2024 15:28
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 00177-1.pdf
p7s
sign.p7s