-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо (Брикети з тирси)
Тендер Prozorro UA-2018-07-23-001132-b
Торги не відбулися
794 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 972.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 972.00 UAH
Номер:
d27b5bca29254e288d9ff4fea57e4157
Внутрішній номер закупівлі:
2252467
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-23-001132-b
Замовник:
ПАТ "Укрпошта" в особі закарпатської дирекції
×
-
Код ЄДРПОУ:
20454128
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, пл. Поштова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мирослава Іванівна Анциферова +380505089863 ograzanskyy-vv@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
794 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 972.00 UAH
Період уточнення:
23.07.2018 14:58 - 29.07.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2018 14:58 - 08.08.2018 10:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (Брикети з тирси)
Кількість
226 тонни
Період постачання
03.09.2018 - 31.12.2018