-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фарба для дорожньої розмітки, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44811000-8 Фарби для дорожньої розмітки
Тендер Prozorro UA-2024-09-06-010302-a
Завершена
15 688 620.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 156 886.21 UAH
мін. крок: 1% або 156 886.21 UAH
Номер:
36651bd6a0dc4cd098d40622085bd63d
Внутрішній номер закупівлі:
22514604
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-06-010302-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДРЯДНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО РЕМОНТУ І БУДІВНИЦТВУ АВТОШЛЯХІВ М. ХАРКОВА "ШЛЯХРЕМБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359182
-
Адреса:
61004, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Москалівська, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Козир +380637439116 iu_kozyr@ukr.net http://drs.kh.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
15 688 620.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.09.2024 15:33 - 11.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2024 15:33 - 14.09.2024 09:00
Період кваліфікації:
14.09.2024 09:00 - 20.09.2024 14:43
Період завантаження договору:
26.09.2024 00:00 - 06.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 688 620.50 Фарба для дорожньої розмітки, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44811000-8 Фарби для дорожньої розмітки