-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання за кодом ДК 021:2015 – 30230000-0 (Принтери)
Тендер Prozorro UA-2024-09-05-010255-a
Завершена
285 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 850.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 850.00 UAH
Номер:
093e43e185924e90ba72ff83fc21cb49
Внутрішній номер закупівлі:
22500824
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-05-010255-a
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Донецькій областi
×
-
Код ЄДРПОУ:
26288796
-
Адреса:
84122, Україна, Донецька область, Слов'янськ, вул. Добровольского 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мотулевська Марина Миколаївна +380626225685 motulevska@dn.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
285 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.09.2024 15:45 - 10.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2024 15:45 - 13.09.2024 00:00
Період кваліфікації:
13.09.2024 00:00 - 09.10.2024 15:52
Період завантаження договору:
15.10.2024 00:00 - 25.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴285 000.00 Принтери