-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Секторний фазований мультичастотний широкосмуговий датчик для кардіології, транскраніальних досліджень)
Тендер Prozorro UA-2024-09-04-010280-a
Завершена
277 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 770.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 770.00 UAH
Номер:
ecf2fbecc7194a8fb6f649a58c45c2a6
Внутрішній номер закупівлі:
22487821
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-04-010280-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26064374
-
Адреса:
02091, Україна, м. Київ, Харківське шосе, будинок 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Куцепьорова Наталія Вікторівна 380445644409 poliklinika_1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
277 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.09.2024 15:54 - 09.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2024 15:54 - 12.09.2024 00:00
Період кваліфікації:
12.09.2024 00:00 - 12.09.2024 16:22
Період завантаження договору:
18.09.2024 00:00 - 28.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴277 000.00 Секторний фазований мультичастотний широкосмуговий датчик для кардіології, транскраніальних досліджень