-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сушка, родзинки, огірки солоні, макова начинка, томатна паста,повидло ,горошок консервований,кукурудза консервована,овочі заморожені
Тендер Prozorro UA-2024-09-04-008912-a
Завершена
92 096.00
UAH без ПДВ
Номер:
6cb2fb04c01242219fe9ce340fd61f3a
Внутрішній номер закупівлі:
22486378
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-04-008912-a
Замовник:
Відділ освіти Квітневої сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41456900
-
Адреса:
13532, Україна, Житомирська область, с. Квітневе, вул. Першотравнева, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Бичківська +380956522635 kvitneveosvita2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-08-15-008446-a
Очікувана вартість:
92 096.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сушка
Кількість
272 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
родзинки
Кількість
5 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
огірки солоні
Кількість
228 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
макова начинка
Кількість
20 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
томатна паста
Кількість
59 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
повидло
Кількість
64 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
горошок консервований
Кількість
40 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
кукурудза консервована
Кількість
98 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
овочі заморожені
Кількість
48 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПЕТРАКІВСЬКА НАТАЛІЯ ІВАНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2707312282
-
Адреса:
10009, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛИЦЯ БОРИСА ТЕНА будинок 100 квартира 247
Ціна пропозиції
92 096.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2024 15:00
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
83b67b338b1d44fdb5bceb77e4b3d9ff
Ідентифікатор договору:
UA-2024-09-04-008912-a-b1
Постачальник:
ПЕТРАКІВСЬКА НАТАЛІЯ ІВАНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2707312282
-
Адреса:
10009, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛИЦЯ БОРИСА ТЕНА будинок 100 квартира 247
Номер договору:
1
Сума договору:
92 096.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
02.09.2024 14:50
Статус:
Підписаний