• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Газове паливо (природний газ) (09120000-6) (ДК 021:2015)

Завершена

877 356.17 UAH з ПДВ
Номер: 32e72625ec0e48cbbc7a9a41e257cd1c
Внутрішній номер закупівлі: 22484809
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-04-007325-a   
Замовник: СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Алла Федик +380997267639 olena_uek@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-08-22-005090-а
Очікувана вартість: 877 356.17 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 53000 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 59316, Україна, Чернівецька область, с. Ставчани, вул. Головна, 52 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 877 356.17 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2024 14:02
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: e5cd661f4d534eb9b0153a6fbfb5e990
Ідентифікатор договору: UA-2024-09-04-007325-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 23-7099/24-БО-Т
Сума договору: 877 356.17 UAH з ПДВ
Сума договору: 731 130.14 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.09.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 04.09.2024 13:58
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №23-7099-24-БО-Т від 04.09.2024.pdf
pdf
Додаткова угода №1 від 04.09.2024.pdf
p7s
sign.p7s