-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Код ДК 021:2015 (CPV) 30190000-7 – Офісне устаткування та приладдя різне (коробка архівна)
Тендер Prozorro UA-2024-09-04-006273-a
Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Місцезнаходження замовника: 18000, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі наведено в додатку 3 до тендерної документації. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна». Питома вага — 100 %. Тендерна пропозиція, ціна якої є вищою, ніж очікувана вартість предмета закупівлі, не приймається до розгляду.
Завершена
170 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
Номер:
2981214a88154b43a02de514a7a1288b
Внутрішній номер закупівлі:
22483718
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-04-006273-a
Замовник:
департамент управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38764676
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, м. Черкаси
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковальчук Ксенія Анатоліївна +380472540121 dusuz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.09.2024 13:03 - 09.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2024 13:03 - 12.09.2024 00:00
Аукціон:
12.09.2024 12:51 - 12.09.2024 13:20
Період кваліфікації:
12.09.2024 13:20 - 17.09.2024 11:08
Період завантаження договору:
23.09.2024 00:00 - 03.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴170 000.00 Код ДК 021:2015 (CPV) 30190000-7 – Офісне устаткування та приладдя різне (коробка архівна)