• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Какао (ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби)

Завершена

6 465.00 UAH без ПДВ
Номер: 9f24d0f795334b03a59ab81431b9cb30
Внутрішній номер закупівлі: 22481726
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-04-004160-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Вікторія Приход +0465823979 viktoriaprihod1509@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-08-07-010399-a
Очікувана вартість: 6 465.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Какао (ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби)
Код ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
Кількість 15 кілограм
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання Україна, Чернігівська область, м. Новгород-Сіверський, вул. Владислава Шинкаренка,9 А, с. Орлівка, провул. Шкільний, 5, с. Слобідка, вул. Шевченка, 98, с. Дігтярівка, вул. Покровська, 67 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гусарь Євген Вікторович
Ціна пропозиції 6 465.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2024 11:34
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 9f0e027bee2047f6a4e2d75ddc816bb3
Ідентифікатор договору: UA-2024-09-04-004160-a-b1
Постачальник: ФОП Гусарь Євген Вікторович
Номер договору: 309
Сума договору: 6 378.80 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.09.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 02.09.2024 11:26
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 309 02.09.2024.pdf
pdf
дОДАТКОВА УГОДА № 1 ВІД 31.12.2024 ДО ДОГОВОРУ № 309 ВІД 02....
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s