-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г, Мінтай с/м, тушка без голови, 250-500г, Філе сома с/м, без шкіри, 500г+ (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені)
Тендер Prozorro UA-2024-09-04-001932-a
Завершена
84 635.00
UAH без ПДВ
Номер:
5e92f1a7465e4b548d3578a54898a993
Внутрішній номер закупівлі:
22479591
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-04-001932-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39561452
-
Адреса:
16000, Україна, Чернігівська область, м. Новгород-Сіверський, вул. Князя Ігоря, будинок 32 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вікторія Приход +0465823979 viktoriaprihod1509@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-08-13-010751-a
Очікувана вартість:
84 635.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г
Кількість
165 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
Україна, Чернігівська область, м. Новгород-Сіверський, вул. Владислава Шинкаренка,9 А, с. Блистова, вул. Шевченка, 54, с. Орлівка, провул. Шкільний, 5, с. Слобідка, вул. Шевченка, 98, с. Дігтярівка, вул. Покровська, 67
На карті
Мінтай с/м, тушка без голови, 250-500г
Кількість
167 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
Україна, Чернігівська область, м. Новгород-Сіверський, вул. Владислава Шинкаренка,9 А, с. Блистова, вул. Шевченка, 54, с. Орлівка, провул. Шкільний, 5, с. Слобідка, вул. Шевченка, 98, с. Дігтярівка, вул. Покровська, 67
На карті
Філе сома с/м, без шкіри, 500г+
Кількість
166 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
Україна, Чернігівська область, м. Новгород-Сіверський, вул. Владислава Шинкаренка,9 А, с. Блистова, вул. Шевченка, 54, с. Орлівка, провул. Шкільний, 5, с. Слобідка, вул. Шевченка, 98, с. Дігтярівка, вул. Покровська, 67
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гусарь Євген Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3186312516
-
Контактна особа:
+380933791842
-
Адреса:
16000, Україна, Чернігівська область, м. Новгород-Сіверський, вул. Козацька, буд. 10 Б
Ціна пропозиції
84 635.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2024 10:15
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8933e89e53cd4f99b1040f0c05ec4167
Ідентифікатор договору:
UA-2024-09-04-001932-a-b1
Постачальник:
ФОП Гусарь Євген Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3186312516
-
Адреса:
16000, Україна, Чернігівська область, м. Новгород-Сіверський, вул. Козацька, буд. 10 Б
Номер договору:
306
Сума договору:
69 928.45 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
02.09.2024 16:36
Статус:
Виконаний