• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ЄЗС ДК 021:2015 39162000-5 Приладдя для навчальних закладів (дидактика)

Торги не відбулися

256 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 280.00 UAH
Номер: c3d4b8a41a62441baddeae0c3dc72117
Внутрішній номер закупівлі: 2247379
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-07-22-000031-c   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ЖОВТАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Вус Ірина +380978395570 EDU.ZHOVTANTSI@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 39162000-5 Приладдя для навчальних закладівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 256 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 280.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 7 500.00 UAH
Період уточнення: 22.07.2018 23:00 - 27.07.2018 23:30
Період прийому пропозицій: 22.07.2018 23:00 - 06.08.2018 23:30

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
дидактика
Код ДК 021:2015: 39162000-5 Приладдя для навчальних закладів
Кількість 1 лот
Період постачання до 30.08.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті