-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга страхування нерухомого майна
Тендер Prozorro UA-2024-09-03-001454-a
Відповідальний за надання відповідей на звернення Володимир ЧОРНИЙ, тел. (063)227-10-55, v.chornyi@mva.gov.ua
Торги не відбулися
1 488.68
UAH без ПДВ
мін. крок: 2% або 29.77 UAH
мін. крок: 2% або 29.77 UAH
Номер:
c9fede57520a4a189e41202fd2a1af5d
Внутрішній номер закупівлі:
22466780
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-03-001454-a
Замовник:
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42657144
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Печерський район, ПРОВУЛОК МУЗЕЙНИЙ, будинок 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Часовських Андрій Васильович 380630355470 a.chasovskykh@mva.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 488.68 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2024 09:56 - 08.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2024 09:56 - 11.09.2024 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 488.68 Послуга страхування нерухомого майна