• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Технічний нагляд за виконанням поточного ремонту захисної споруди цивільного захисту, що є спільною власністю територіальних громад Херсонської області та розташована за адресою: м. Херсон, вул. Пилипа Орлика, буд. 20

Завершена

65 119.00 UAH без ПДВ
Номер: 121100350b3e456b8be58cc7517fa3d4
Внутрішній номер закупівлі: 22464287
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-02-009373-a   
Замовник: ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА
Контактна особа: Тетяна Ковальчук-Медведєва +0661878522 osvitatender1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Для забезпечення нагального потреби, з метою забезпечення укриття населення від ворожих обстрілів є необхідність здійснити закупівлю - Технічний нагляд за виконанням поточного ремонту захисної споруди цивільного захисту, що є спільною власністю територіальних громад Херсонської області та розташована за адресою: м. Херсон, вул. Пилипа Орлика, буд. 20, згідно ДК 021:2015 код 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги на виконання листа Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи від 20.08.2024 №46-01-03-10-1278/0/24/46, рішення №27 Ради оборони Херсонської області від 09.08.2024р., Розпорядження начальника Херсонської обласної військової адміністрації від 14.08.2024р. №456 та Розпорядження начальника Херсонської обласної військової адміністрації від 17.07.2024р. №395, що додаються до протоколу (витяг).
Очікувана вартість: 65 119.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічний нагляд за виконанням поточного ремонту захисної споруди цивільного захисту, що є спільною власністю територіальних громад Херсонської області та розташована за адресою: м. Херсон, вул. Пилипа Орлика, буд. 20
Код ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, м.Херсон, вулиця Пилипа Орлика, буд.20 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МІРОШНИЧЕНКО ВІКТОР ГРИГОРОВИЧ
Ціна пропозиції 65 119.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2024 16:54
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 6cc2736eabb04686b74ffc3be8f04050
Ідентифікатор договору: UA-2024-09-02-009373-a-a1
Постачальник: МІРОШНИЧЕНКО ВІКТОР ГРИГОРОВИЧ
Номер договору: 30-2/08/2024
Сума договору: 64 469.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.08.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 30.08.2024 14:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір техничний нагляд поточний ремонт захисна споруда Пил...
pdf
Додаткова угода 1 від 23_12_2024 тех нагл поточ рем зах спор...
p7s
sign.p7s