• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту, що є спільною власністю територіальних громад Херсонської області та розташована за адресою: м. Херсон, вул. Пилипа Орлика, буд. 20

Завершена

5 317 393.58 UAH без ПДВ
Номер: a66efe463db1442986b62a06b517f7be
Внутрішній номер закупівлі: 22464252
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-02-009322-a   
Замовник: ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА
Контактна особа: Тетяна Ковальчук-Медведєва +0661878522 osvitatender1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Для забезпечення нагального потреби, з метою забезпечення укриття населення від ворожих обстрілів є необхідність здійснити закупівлю - Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту, що є спільною власністю територіальних громад Херсонської області та розташована за адресою: м. Херсон, вул. Пилипа Орлика, буд. 20», згідно ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи на виконання листа Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи від 20.08.2024 №46-01-03-10-1278/0/24/46, рішення №27 Ради оборони Херсонської області від 09.08.2024р., Розпорядження начальника Херсонської обласної військової адміністрації від 14.08.2024р. №456 та Розпорядження начальника Херсонської обласної військової адміністрації від 17.07.2024р. №395, що додаються до протоколу (витяг).
Очікувана вартість: 5 317 393.58 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту, що є спільною власністю територіальних громад Херсонської області та розташована за адресою: м. Херсон, вул. Пилипа Орлика, буд. 20
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, м.Херсон, вулиця Пилипа Орлика, буд.20 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАХИНЯ ДЕНИС МИКОЛАЙОВИЧ
Ціна пропозиції 5 317 393.58 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2024 16:54
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ea9bc361fc2d4c459fde743ce8a21dad
Ідентифікатор договору: UA-2024-09-02-009322-a-a1
Постачальник: МАХИНЯ ДЕНИС МИКОЛАЙОВИЧ
Номер договору: 30-1/08/2024
Сума договору: 4 642 755.15 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.09.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 30.08.2024 12:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір поточний ремонт захисна споруда Пилипа Орлика 20 ФО-...
pdf
Додаткова угода 1 від 23_12_2024 поточ рем захис споруд П Ор...
pdf
32_КД_ПВР.pdf
p7s
sign.p7s