-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Генератор дизельний
Тендер Prozorro UA-2024-08-30-007519-a
Торги відмінено
614 564.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 145.64 UAH
мін. крок: 1% або 6 145.64 UAH
Номер:
6269f7daf78e4b8889adf0d23fa20756
Внутрішній номер закупівлі:
22452361
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-30-007519-a
Замовник:
Заклад дошкільної освіти №7 "Оленка" Нетішинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21340065
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька область, м. Нетішин, вул. Шевченка, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Тарасюк +380384290573 dnz_7_olenka@ukr.net http://dnz-olenka.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
614 564.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.08.2024 15:29 - 04.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2024 15:29 - 07.09.2024 15:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
6910afebfa124303bf89c3c157280393
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
невірна назва предмета закупівлі, нечіткі технічні характеристики до предмета закупівлі.
Період оскарження:
03.09.2024 17:09 - 14.09.2024 00:00
Дата опублікування:
03.09.2024 17:09
Дата виконання:
14.09.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴614 564.00 Генератор дизельний