-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з видалення дерев, які знаходяться в незадовільному, сухостійному стані згідно Єдиного Державного класифікатора ДК 021:2015 77340000-5 Підрізання дерев та живих огорож
Тендер Prozorro UA-2018-07-23-001544-b
Завершена
106 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b2d279dfeb244773867c6a0eda9f3cb5
Внутрішній номер закупівлі:
2244941
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-23-001544-b
Замовник:
Немирівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
03772619
-
Адреса:
22800, Україна, Вінницька область, Немирів, Соборна, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марущак Ігор Миколайович +380433122554 nemyrivrada@online.ua http://nemyriv-mrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
було двічі проведено процедури відкритих торгів ( закупівля № UA-2018-06-20-002529-a та № UA-2018-07-06-001329-a на Послуги з видалення дерев, які знаходяться в незадовільному, сухостійному стані згідно Єдиного Державного класифікатора ДК 021:2015 77340000-5 Підрізання дерев та живих огорож , які не відбулись у зв’язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. З урахуванням вищевикладеного, відповідно до Закону України « Про публічні закупівлі» та відповідно до затверджених змін до річного плану закупівель на 2018 рік виникає необхідність застосувати переговорну процедуру закупівлі відповідно до пункту 4 частини 2 статті 35 Закону може бути застосована переговорна процедура закупівлі, замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
106 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з видалення дерев, які знаходяться в незадовільному, сухостійному стані згідно Єдиного Державного класифікатора ДК 021:2015 77340000-5 Підрізання дерев та живих огорож
Кількість
49 штуки
Період постачання
06.08.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КП" Немирівкомунсервіс"
Оскарження: 23.07.2018 17:13 - 03.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41988156
-
Контактна особа:
Кононенко Юлія Віталіївна 0672346385
-
Адреса:
22800, Україна, Вінницька область, Немирів, Соборна,23
Оскарження: 23.07.2018 17:13 - 03.08.2018 00:00
Ціна пропозиції
106 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.07.2018 17:15
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
d882673066a14c78b05c2a9dc92f519f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-23-001544-b-c1
Постачальник:
КП" Немирівкомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41988156
-
Контактна особа:
Кононенко Юлія Віталіївна 0672346385
-
Адреса:
22800, Україна, Вінницька область, Немирів, Соборна,23
Номер договору:
50-20/47п
Сума договору:
106 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.08.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
06.08.2018 00:00
Статус:
Підписаний