• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

39160000-1 Шкільні меблі (шкільні меблі для початкових класів (нової української школи) – комплект універсальний мобільний стілець та стіл)

Торги не відбулися

858 103.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 290.52 UAH
Номер: 9334261c63c74b64898a204f203f51b0
Внутрішній номер закупівлі: 2243987
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-07-19-000277-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Бучацької РДА Тернопільської області
Контактна особа: Окіпна Оксана Ігорівна +380354421996 vo_buc2@buc.tr.ukrtel.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 858 103.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 290.52 UAH
Період уточнення: 19.07.2018 13:17 - 27.07.2018 10:00
Період прийому пропозицій: 19.07.2018 13:17 - 06.08.2018 10:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільні меблі для початкових класів (нової української школи) – комплект універсальний мобільний стілець та стіл
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 580 комплект
Період постачання до 01.09.2018
Місце постачання 48400, Україна, Тернопільська область, відділ освіти, молоді та спорту Бучацької РДА, навчальні заклади замовника На карті