• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Канцелярське та шкільне приладдя

Завершена

49 991.33 UAH без ПДВ
Номер: b55534bc8a784c2c89cddbfea4878856
Внутрішній номер закупівлі: 22435711
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-29-001687-a   
Замовник: Служба у справах дітей
Контактна особа: Корчагіна Світлана Володимирівна +380564921574 ssd777mvk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 49 991.33 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Канцелярське та шкільне приладдя
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 11103 штука
Період постачання 28.08.2024 - 31.12.2024
Місце постачання 50101, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, площа Молодіжна, буд.1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємиць Сінагіна Лариса Василівна
Ціна пропозиції 49 991.33 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.08.2024 10:18
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: cfd2aebf47d645d294d3a93a8f1d7c8f
Ідентифікатор договору: UA-2024-08-29-001687-a-c1
Постачальник: Фізична особа-підприємиць Сінагіна Лариса Василівна
Номер договору: 7
Сума договору: 49 991.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання: 28.08.2024 23:59
Статус:
Підписаний
pdf
Договор 7 від 28.08.2024.pdf
p7s
sign.p7s