-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комплекти: мультимедійний проектор з длинофокусним об'єктивом та проекційний екран; телевізор
Тендер Prozorro UA-2018-07-20-001328-b
Торги не відбулися
210 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 050.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 050.00 UAH
Номер:
dc98347054554b819fdba07fed597f99
Внутрішній номер закупівлі:
2243304
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-20-001328-b
Замовник:
Відділ освіти Ізюмської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146110
-
Адреса:
64300, Україна, Харківська область, місто Ізюм, площа Джона Ленона, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Данильченко +380994229559 21168@izyumrda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
210 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 050.00 UAH
Період уточнення:
20.07.2018 14:12 - 26.07.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2018 14:12 - 05.08.2018 12:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплекти: мультимедійний проектор з длинофокусним об'єктивом та проекційний екран; телевізор
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 01.10.2018