-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Знаряддя
Тендер Prozorro UA-2024-08-28-010326-a
Завершена
883 184.57
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 415.92 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 415.92 UAH
Номер:
f9fe259806274c61a95c47b86e53c273
Внутрішній номер закупівлі:
22432875
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-28-010326-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Житомиртеплокомуненерго" Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35343771
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Київська, 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Владислав Косовський +380969165647 kkossovss@gmail.com http://tke.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
883 184.57 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.08.2024 16:52 - 02.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2024 16:52 - 05.09.2024 00:00
Аукціон:
05.09.2024 15:31 - 05.09.2024 15:54
Період кваліфікації:
05.09.2024 15:54 - 10.09.2024 16:57
Період завантаження договору:
16.09.2024 00:00 - 26.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴883 184.57 Знаряддя