-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комп'ютерна техніка (принтер для кабінету біології)
Тендер Prozorro UA-2018-07-19-001866-b
Торги не відбулися
13 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 130.00 UAH
мін. крок: 1% або 130.00 UAH
Номер:
e43baedea9cf47089340c7badb0761c8
Внутрішній номер закупівлі:
2242574
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-19-001866-b
Замовник:
КП "КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ" МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" "
×
-
Код ЄДРПОУ:
33160990
-
Адреса:
87532, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, ВУЛИЦЯ ПУШКІНА, будинок 51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аліна Беззапонова +380983675383 techlicey@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
13 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
130.00 UAH
Період уточнення:
19.07.2018 16:29 - 24.07.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
19.07.2018 16:29 - 03.08.2018 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Принтер
Кількість
1 штуки
Період постачання
15.08.2018 - 15.08.2018