-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
перевезення зерна сої (60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)
Тендер Prozorro UA-2024-08-26-007887-a
Завершена
92 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
5e4b45dc90fd488d822f3586f2154902
Внутрішній номер закупівлі:
22409097
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-26-007887-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАДЯЧ-АГРО" ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44519329
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, Миргородський р-н, місто Гадяч, вул.Лесі Українки, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микола Миколайович Калембет +380660787260 hadiach-agro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-08-12-008596-a
Очікувана вартість:
92 500.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
перевезення зерна сої
Кількість
370 тонна
Період постачання
до 30.10.2024
Місце постачання
Україна, Полтавська область, Миргородський район, м.Гадяч,с.Сари, с.Харківці
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ТРОЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38842455
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, Миргородський р-н місто Гадяч вул.Полтавська будинок 98
Ціна пропозиції
92 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.08.2024 16:05
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
07fc716bddeb4b47ab86f6d44aba0435
Ідентифікатор договору:
UA-2024-08-26-007887-a-a1
Постачальник:
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ТРОЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38842455
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, Миргородський р-н місто Гадяч вул.Полтавська будинок 98
Номер договору:
24
Сума договору:
60 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
50 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.08.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
23.08.2024 00:00
Статус:
Виконаний