-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Твердопаливний котел KALVIS 250
Тендер Prozorro UA-2024-08-26-007378-a
Завершена
415 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 075.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 075.00 UAH
Номер:
54d18914c2844385880effa54eee0cbb
Внутрішній номер закупівлі:
22408447
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-26-007378-a
Замовник:
Здомишельський ліцей Ратнівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21747915
-
Адреса:
44150, Україна, Волинська область, Ковельський р-н село Здомишель, вул.Шевченка, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борисович Анатолій 380978601232 zdomyshel@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
415 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.08.2024 15:40 - 31.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2024 15:40 - 03.09.2024 00:00
Період кваліфікації:
03.09.2024 00:00 - 04.09.2024 15:42
Період завантаження договору:
10.09.2024 00:00 - 20.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴415 000.00 Твердопаливний котел KALVIS 250