-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мікроавтобус для перевезення 20 і більше осіб MERCEDES Sprinter або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2018-07-18-001225-b
Торги не відбулися
1 150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 000.00 UAH
Номер:
d22d0fe164c046f1bb91b1641cf919d8
Внутрішній номер закупівлі:
2239288
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-18-001225-b
Замовник:
Комунальне автотранспортне підприємство Сумської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05399679
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, місто Суми, вул. Лебединська, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Блинник Володимир Миколайович +380542628846 katpsumysor@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 150 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 000.00 UAH
Період уточнення:
18.07.2018 14:20 - 24.07.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
18.07.2018 14:20 - 03.08.2018 10:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мікроавтобус для перевезення 20 і більше осіб MERCEDES Sprinter або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2018