-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (Бензин А-92, А-95 у талонах/скретч-картах тощо).
Тендер Prozorro UA-2018-07-23-000599-b
Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників. 1. UA-2018-05-25-001813-a. 2. UA-2018-06-12-000795-a.
Завершена
3 486 960.00
UAH з ПДВ
Номер:
4066b9688a584e21b444fada853876c4
Внутрішній номер закупівлі:
2239200
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-23-000599-b
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ ВОЄНІЗОВАНИЙ ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНИЙ (АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ) ЗАГІН ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33873405
-
Адреса:
50002, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Кобилянського, 223А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Валентинович Клюцковський +380564062211 anjey.kluckovskiy@gmail.com http://dvgrz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників. 1. UA-2018-05-25-001813-a. 2. UA-2018-06-12-000795-a.
Очікувана вартість:
3 486 960.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 у талонах/скретч-картах тощо.
Кількість
90000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
50002, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Кобилянського, буд. 223-а
На карті
Бензин А-95 у талонах/скретч-картах тощо.
Кількість
40000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
50002, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Кобилянського, буд. 223-а
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Оскарження: 23.07.2018 12:02 - 03.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Аникієнко С.В. +380564090717
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, Соборний район ВУЛИЦЯ ІВАНА АКІНФІЄВА будинок 30 кімната 403
Оскарження: 23.07.2018 12:02 - 03.08.2018 00:00
Ціна пропозиції
3 486 960.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.07.2018 12:09
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
9cc80b34e9a243b59916cf22eaa84ee4
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-23-000599-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Аникієнко С.В. +380564090717
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, Соборний район ВУЛИЦЯ ІВАНА АКІНФІЄВА будинок 30 кімната 403
Номер договору:
268
Сума договору:
3 486 960.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
03.08.2018 09:44
Статус:
Підписаний