-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Рентген захист нижньої частини тіла
Тендер Prozorro UA-2024-08-21-011726-a
Завершена
94 760.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 473.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 473.80 UAH
Номер:
49229ab7ecc148a1aa7d7e2ab61c445d
Внутрішній номер закупівлі:
22376964
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-21-011726-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Дрогобицька міська лікарня №1" Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
13815703
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Шептицького,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Блажкевич Мар'яна Павлівна +380980846929 likarna_zvit@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
94 760.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.08.2024 18:55 - 30.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2024 18:55 - 02.09.2024 01:00
Період кваліфікації:
02.09.2024 01:00 - 09.09.2024 12:26
Період завантаження договору:
15.09.2024 00:00 - 25.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴94 760.00 Рентген захист нижньої частини тіла