-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина
Тендер Prozorro UA-2024-08-21-011376-a
Торги відмінено
1 270 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 354.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 354.50 UAH
Номер:
b7fe9978e467458090e91594fb94a2a5
Внутрішній номер закупівлі:
22376684
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-21-011376-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ КОПАЙГОРОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44079022
-
Адреса:
23053, Україна, Вінницька область, селище міського типу Копайгород, вул. Центральна, будинок 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Кілівнік +380979605506 kopaigorod_osvita@ukr.net https://kopaigorod-vo.vnua.eu/
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 270 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.08.2024 17:54 - 26.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2024 17:54 - 29.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
51a66aa4af3b4dfcae95f65a790a1ef8
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
«неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути».
Період оскарження:
22.08.2024 09:50 - 02.09.2024 00:00
Дата опублікування:
22.08.2024 09:50
Дата виконання:
02.09.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 270 900.00 Деревина