-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (Монітори)
Тендер Prozorro UA-2024-08-21-006856-a
Завершена
489 965.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 449.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 449.83 UAH
Номер:
dd41dd5f0c2341c1899229e362eccbae
Внутрішній номер закупівлі:
22372194
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-21-006856-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) УПРАВЛІННЯ ОПЕРАТИВНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЕЛЕКТРОННИХ КОМУНІКАЦІЙ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23000385
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Гончара Олеся, буд. 55-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Cтаніслав Беседін +380955745055 besedinstanislav5@gmail.com https://uoz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
489 965.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.08.2024 14:14 - 26.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2024 14:14 - 29.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
29.08.2024 00:00 - 29.08.2024 09:47
Період завантаження договору:
04.09.2024 00:00 - 14.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴489 965.00 Комп’ютерне обладнання (Монітори)