-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 33180000-5 «Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму» (Дефібрилятор).
Тендер Prozorro UA-2024-08-21-004207-a
Завершена
616 046.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 160.46 UAH
мін. крок: 1% або 6 160.46 UAH
Номер:
53c3285d34cf4aa198010853fd63c011
Внутрішній номер закупівлі:
22369609
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-21-004207-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7366
×
-
Код ЄДРПОУ:
26615207
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Наталя Гринчак +380979096859 natalia.grinchak@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
616 046.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.08.2024 12:07 - 26.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2024 12:07 - 29.08.2024 10:00
Період кваліфікації:
29.08.2024 10:00 - 30.08.2024 11:00
Період завантаження договору:
05.09.2024 00:00 - 15.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴616 046.00 ДК 021:2015: 33180000-5 «Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму» (Дефібрилятор).