-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Зволожувач дихальної суміші з підігрівом
Тендер Prozorro UA-2024-08-21-003658-a
Завершена
787 164.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 871.64 UAH
мін. крок: 1% або 7 871.64 UAH
Номер:
08efdfb5fb704b2aa0fdf863d16bb68a
Внутрішній номер закупівлі:
22369123
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-21-003658-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36897937
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, м.Суми, вул. Санаторна, буд.3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Дудко +380951250897 zast.economy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
787 164.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.08.2024 11:31 - 26.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2024 11:31 - 29.08.2024 09:00
Період кваліфікації:
29.08.2024 09:00 - 30.08.2024 11:44
Період завантаження договору:
05.09.2024 00:00 - 15.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴787 164.00 Зволожувач дихальної суміші з підігрівом