-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Легковий автомобіль (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 34110000-1 - Легкові автомобілі)
Тендер Prozorro UA-2024-08-20-012312-a
Завершена
506 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
044cd6b6c32a4dd08e3312b2161938e5
Внутрішній номер закупівлі:
22365293
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-20-012312-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37650131
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, Борислав, вулиця Володимира Великого 229А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Діль Оксана Ігорівна 380673404039 vododar5@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-08-02-000052-a
Очікувана вартість:
506 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобіль RENAULT KANGOO EXPRESS Z.E.
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
82300, Україна, Львівська область, Борислав, вулиця Володимира Великого 229А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ЛАЙТБАЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44509368
-
Контактна особа:
Мельничук Михайло Степанович 380934756639 kanc_vododar@ukr.net
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, Луцьк, вул.Рівненська, будинок 76А
Ціна пропозиції
506 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.08.2024 22:00
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9620fc8dc56c4a8baf4e286f38af0a08
Ідентифікатор договору:
UA-2024-08-20-012312-a-c1
Постачальник:
ПП "ЛАЙТБАЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44509368
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, Луцьк, вул.Рівненська, будинок 76А
Номер договору:
33/24
Сума договору:
506 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Автомобіль RENAULT KANGOO EXPRESS Z.E.: 506 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.08.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
15.08.2024 00:00
Статус:
Виконаний