• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100), брикет паливний вугільний

Завершена

1 760 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 17 604.00 UAH
Номер: 01c42a0672c547c0bd69644945ab3742
Внутрішній номер закупівлі: 22365167
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-20-012192-a   
Замовник: КНП "ЦПМСД Арцизької міської ради"
Контактна особа: Ганна РОБУ +380680494677 anna.robu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 760 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.08.2024 20:40 - 25.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2024 20:40 - 28.08.2024 19:25
Період кваліфікації: 28.08.2024 19:25 - 03.09.2024 17:33
Період завантаження договору: 09.09.2024 00:00 - 19.09.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 760 400.00 Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100), брикет паливний вугільний