-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39710000-2 Електричні побутові прилади (Електроконвектори, тепловентилятори)
Тендер Prozorro UA-2024-08-19-011349-a
Завершена
360 612.00
UAH з ПДВ
Номер:
45f219b1e9ba4740a31a95b40e73308d
Внутрішній номер закупівлі:
22352556
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-19-011349-a
Замовник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Смагула Роман Михайлович 380503730654 Roman.SmahulaST@Ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
07.06.2024 року була оголошена закупівля «39710000-2 Електричні побутові прилади (Електроконвектори, тепловентилятори)» за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2024-06-07-003407-a (далі – Закупівля).
17.06.2024 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений Замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до пункту 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається.
Таким чином, наявні підстави для укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів (прямий договір) відповідно до пункту 13 Особливостей.
Враховуючи викладене, для забезпечення наявної потреби, Замовник приймає рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно підпункту 6 пункту 13 Особливостей та укладає договір без використання електронної системи закупівель з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом України «Про публічні закупівлі».
Очікувана вартість:
360 612.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електроконвектор 1,5 кВт
Кількість
32 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
Електроконвектор 2 кВт
Кількість
167 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
Електроконвектор 2,5 кВт
Кількість
18 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
Тепловентилятор 2 кВт
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
Тепловентилятор 3 кВт
Кількість
8 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОВЕЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37756528
-
Адреса:
08135, Україна, Київська область, Чайки, вул. Антонова, 2
Ціна пропозиції
360 612.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.08.2024 17:46
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a9938e85027b413f9883fb825ace254f
Ідентифікатор договору:
UA-2024-08-19-011349-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ОВЕЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37756528
-
Адреса:
08135, Україна, Київська область, Чайки, вул. Антонова, 2
Номер договору:
13/3264-МТР
Сума договору:
360 612.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
300 510.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.08.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
15.08.2024 00:00
Статус:
Виконаний