• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Тумби приставні до столу (Офісні меблі Закарпатська область)

Торги не відбулися

130 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 25.00 UAH
Номер: ec935de24b7345bfa488ee0695b793b3
Внутрішній номер закупівлі: 22333779
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-16-004037-a   
Замовник: Державна установа "Центр пробації"
Контактна особа: Половка Ольга Володимирівна 380509369416 zk@probation.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 130 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.08.2024 11:53 - 21.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 16.08.2024 11:53 - 24.08.2024 09:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴125 000.00 Філія Державної установи "Центр пробації" в Закарпатській області
  • Лот №2 ₴5 000.00 Ужгородський РВ філії Держвної установи "Центр пробації" в Закарпатській області