-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мішки та пакети ( подарункові паперові з логотипом замовника, розміром 23х35 см,повнокольорові з обох сторін, з матовою ламінацією)
Тендер Prozorro UA-2024-08-15-002099-a
Завершена
12 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
b61858fdba4546bbb325f2359384b3e9
Внутрішній номер закупівлі:
22320148
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-15-002099-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ РЕАЛІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43489812
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ПРОСПЕКТ УШАКОВА, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віолетта Царькова +380502830506 violettatsarkova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18930000-7 Мішки та пакетиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Мішки та пакети ( подарункові паперові з логотипом замовника, розміром 23х35 см, повнокольорові з обох сторін, з матовою ламінацією)
Очікувана вартість:
12 800.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мішки та пакети (подарункові паперові з логотипом замовника, розміром 23х35 см, повнокольорові з обох сторін, з матоволю ламінацією)
Кількість
200 штука
Період постачання
13.08.2024 - 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ПРОЦИШЕН ДЕНИС ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2882716236
-
Контактна особа:
+380686227564
-
Адреса:
54038, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ЛЕВАНЕВЦІВ будинок 25/20 квартира 13
Ціна пропозиції
12 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.08.2024 10:26
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4a7bdb91e9044782a62899e4e73b7e14
Ідентифікатор договору:
UA-2024-08-15-002099-a-b1
Постачальник:
ФОП ПРОЦИШЕН ДЕНИС ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2882716236
-
Адреса:
54038, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ЛЕВАНЕВЦІВ будинок 25/20 квартира 13
Номер договору:
20
Сума договору:
12 800.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Мішки та пакети (подарункові паперові з логотипом замовника, розміром 23х35 см, повнокольорові з обох сторін, з матоволю ламінацією): 64.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.08.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
13.08.2024 10:22
Статус:
Виконаний