-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров’яна непромислового використання 1 група (береза), Деревина дров’яна непромислового використання 2 група (сосна)
Тендер Prozorro UA-2024-08-14-011286-a
Завершена
10 596 652.21
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 52 983.26 UAH
мін. крок: 0.5% або 52 983.26 UAH
Номер:
61d88adf57cb4652a56551a4be1b7e58
Внутрішній номер закупівлі:
22317208
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-14-011286-a
Замовник:
КЕВ м. Житомир
×
-
Код ЄДРПОУ:
08492505
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вул. Дмитра Донцова, буд. 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лось Марія Юріївна +380976328249 losmasha0511@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 596 652.21 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.08.2024 17:15 - 23.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2024 17:15 - 26.08.2024 19:00
Період кваліфікації:
26.08.2024 19:00 - 29.08.2024 14:25
Період завантаження договору:
04.09.2024 00:00 - 14.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 596 652.21 Деревина дров’яна непромислового використання 1 група (береза), Деревина дров’яна непромислового використання 2 група (сосна)