• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень в школі І-ІІІ ступенів № 249 Деснянського району міста Києва за адресою: вул. Вікентія Беретті, 7 (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

Завершена

500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
Номер: 7ad8e8e5da7d4fed9061c494f29c02fd
Внутрішній номер закупівлі: 22313077
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-14-007153-a   
Замовник: Школа I-III ступенів №249 Деснянського району міста Києва
Контактна особа: Шиш Світлана Анатоліївна 000000000000 sh249@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.08.2024 14:24 - 19.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2024 14:24 - 22.08.2024 00:00
Період кваліфікації: 22.08.2024 00:00 - 22.08.2024 15:05
Період завантаження договору: 28.08.2024 00:00 - 07.09.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴500 000.00 Поточний ремонт приміщень в школі І-ІІІ ступенів № 249 Деснянського району міста Києва за адресою: вул. Вікентія Беретті, 7 (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)