-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
код 33190000-8 – Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (2 лоти) (1 лот – ларингоскоп, стерилізатор повітряний 2 лот – фіброгастроскоп та електрокоагулятор)
Тендер Prozorro UA-2018-06-18-000312-c
Завершена
1 376 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 382.50 UAH
мін. крок: 0% або 382.50 UAH
Номер:
b6ba82227a8e4ffab18fa24483eb943e
Внутрішній номер закупівлі:
2231141
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-18-000312-c
Замовник:
Рудківська міська рада Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056291
-
Адреса:
81440, Україна, Львівська область, Рудки, Відродження 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ференц Світлана Ярославівна +380323645235 rudkyrada@ukr.net http://rudky.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 376 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2018 12:46 - 23.06.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2018 12:46 - 03.07.2018 16:00
Аукціон:
04.07.2018 11:49 - 04.07.2018 12:45
Період кваліфікації:
04.07.2018 12:45 - 16.07.2018 17:38
Період завантаження договору:
04.07.2018 12:45 - 24.07.2018 12:45
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴76 500.00 ларингоскоп, стерилізатор повітряний
- Лот №2 ₴1 300 000.00 фіброгастроскоп та електрокоагулятор