-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення
Тендер Prozorro UA-2024-08-13-002699-a
Завершена
3 300.00
UAH з ПДВ
Номер:
cd47313a249d4d9f9e434b61258b64f3
Внутрішній номер закупівлі:
22296662
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-13-002699-a
Замовник:
Відділ фінансів Василівської районної державної адміністрації Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02313861
-
Адреса:
71601, Україна, Запорізька область, місто Василівка, бульвар Центральний, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Казанцева Валерія Юріївна +380672762281 vf-vrda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Здійснюється закупівля програмного забезпечення, засобів зв’язку, пристроїв та засобів мережевої безпеки та інших засобів захисту технічної та інформаційної інфраструктури Апаратом Ради національної безпеки і оборони України для забезпечення функціонування та розвитку Головного ситуаційного центру України у разі, коли інформація, що повинна бути оприлюднена в оголошенні про проведення відкритих торгів та/або в тендерній документації, є інформацією з обмеженим доступом або коли її розголошення під час дії правового режиму воєнного стану може нести загрозу національній безпеці
Очікувана вартість:
3 300.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуга з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення
Кількість
1 послуга
Період постачання
13.08.2024 - 19.08.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Виноградова А.Г.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3271013704
-
Контактна особа:
Виноградова Ангеліна Генадіївна +380930013314
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, а/с №47
Ціна пропозиції
3 300.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.08.2024 11:03
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8d49d20a7e4e4c5ebaa59c6daa775c57
Ідентифікатор договору:
UA-2024-08-13-002699-a-a1
Постачальник:
ФОП Виноградова А.Г.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3271013704
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, а/с №47
Номер договору:
543
Сума договору:
3 300.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
послуга з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення: 3 300.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.08.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
13.08.2024 00:00
Статус:
Виконаний